Baby
0
Çfarë duhet të dini për lanugo dhe foshnjat e lindura me flokë
0

Foshnja juaj mund të lindë me mjegull pjeshke në trupin e saj, me kokë të mbushur me flokë ose pa qime fare. Urthi gjatë ...

0
Tekstet e Rudolph the Red Nosed Reindeer që të mund të këndosh me zemër
0

Përkuluni me pak kakao të nxehtë dhe këndoni këtë këngë klasike si familje. Regjistruar nga artistë të të gjitha zhanreve ...

0
13 mjete juridike për lehtësimin e gazit të foshnjës (përfshirë një hak të TikTok që nuk e kishim parë kurrë)
0

Një fëmijë me gaz nuk është një fëmijë i lumtur. Nëse i vogli juaj mund të përdorë një ndihmë të vogël për të kaluar gazin, këtu janë 13 këshilla, ...

0
Gjithçka që shoh në këto selfie është humbja e flokëve pas lindjes
0

Me një fëmijë të ri dhe një pandemi për t'u shqetësuar, nuk kalova shumë kohë në 2020 duke menduar për vijën time të flokëve. M'u desh pastrimi i ...

0
8 lojëra argëtuese për të luajtur me të voglin tuaj
0

Nuk keni asgjë pas "Ky derrkuc i vogël"? Rritni repertorin tuaj me këto lojëra që me siguri do të kënaqin fëmijën tuaj (dhe ju!). ...

0
7 gabime të zakonshme që bëjnë prindërit e rinj
0

Rregullat e sigurta të gjumit mund të jenë konfuze (veçanërisht kur jeni të rraskapitur). Kontrolloni këtë listë për t'u siguruar që po shmangni ...

0
Kur fillojnë të ecin foshnjat?  Udhëzuesi juaj për hapat e parë të fëmijës
0

Fëmija juaj të mësojë të ecë është një moment historik emocionues— ata, fjalë për fjalë, po ndërmarrin hapa drejt një mënyre krejtësisht ...

0
Zgjedhja e terapisë me helmeta për fëmijë ishte vendimi më i vështirë i jetës sime
0

Me fëmijën tim të parë, ndava shumë nga të njëjtat sfida si nënat e tjera të reja të shqetësuara, tepër të lodhura dhe të stërmunduara në ...

0
Ngjitja labiale nuk është anomalia e çuditshme mjekësore që mund të mendoni
0

Isha i trullosur nga pyetjet derisa mjeku i familjes më siguroi se vajza ime dyvjeçare do të ishte mirë. "Unik." Nuk është ...

0
Stërvitja e gjumit është një dhuratë që u dhashë fëmijëve të mi kur ishin foshnje
0

I injorova luftërat e mamave, i shmanga debatet për CIO dhe thjesht bëra atë që më dukej e drejtë. Ajo funksionoi - dhe tani fëmijët e mi kanë ...

Kinderwagen-3-in-1.nl
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart